Предмет: Химия, автор: 453jbf

До 300 г. розчину натрій гідроксиду із масовою часткою лугу 20 % додали 200 мл води. Визначте масову частку лугу у новому розчині.

Ответы

Автор ответа: gomboeva98
0
Дано: 
V(р-раNaOH) = 300 мл 
W(р-ра NaOH) = 20% 
V2(H2O) = 200 мл 
Найти: 
w2(р-ра)
 
Решение: 
V(NaOH) = V(р-ра NaOH) ∙ w(р-ра) ∙100% = 300 мл ∙ 20%100% = 60 мл 
W2(р-ра) = V(NaOH) ∙ 100% V(р-ра NaOH) + V2(Н2О) = 60 мл  ∙ 100%300 мл + 200 мл = 12%
ответ: 12%
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sn2