Предмет: Математика,
автор: Діаночка111
тато купив 2 кг мандаринів по 18 грн за кілограм і 3 кг апельсинів по 16 грн за кілограм. Яка вартість усієї покупки?
Ответы
Автор ответа:
0
2*18=32грн
3*16=48грн
32+48=80грн
3*16=48грн
32+48=80грн
Автор ответа:
0
1)18x2=36
2)16x3=48
3)36+48=84 грн
2)16x3=48
3)36+48=84 грн
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: oleksandrvalko531
Предмет: Обществознание,
автор: potap1445
Предмет: Українська література,
автор: sofiay021075
Предмет: Литература,
автор: rosemiss
Предмет: Алгебра,
автор: kissma