Предмет: Математика, автор: Діаночка111

тато купив 2 кг мандаринів по 18 грн за кілограм і 3 кг апельсинів по 16 грн за кілограм. Яка вартість усієї покупки?

Ответы

Автор ответа: igooorkooo
0
2*18=32грн
3*16=48грн
32+48=80грн
Автор ответа: xXBenDrownedXx
0
1)18x2=36
2)16x3=48
3)36+48=84 грн
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: oleksandrvalko531
Предмет: Алгебра, автор: kissma