Предмет: Химия,
автор: VGN011
яку масу алюмінію розчинили в хлоридній кислоті, якщо в результаті реакції отрималось 20л водню
Ответы
Автор ответа:
0
х г 20 л
2Al+ 6HCl = 2Al(Cl)3 + 3H2
54г. 6.72л
1) Mr (2Al)= 2·27=54 (г)
2) х/54= 20/6.72
х= 20·54/6.72= 160.7 (г)
2Al+ 6HCl = 2Al(Cl)3 + 3H2
54г. 6.72л
1) Mr (2Al)= 2·27=54 (г)
2) х/54= 20/6.72
х= 20·54/6.72= 160.7 (г)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Mashacka
Предмет: Английский язык,
автор: QIRR
Предмет: Английский язык,
автор: hxhrhdyffuhduvfrhxg
Предмет: История,
автор: mirzaelmira
Предмет: Математика,
автор: romkamis