Предмет: Химия,
автор: кнакн
судың құрамындағы оттегі мен сутегінің массалық үлесін есептеу.
Ответы
Автор ответа:
0
Судын формуласы H2O
Mr(H2O)=18г/моль
V(H2)=2/18*100=11.1%
V(O)=16/18*100=88.9%
Mr(H2O)=18г/моль
V(H2)=2/18*100=11.1%
V(O)=16/18*100=88.9%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ann12383
Предмет: Українська мова,
автор: akkerman008
Предмет: Обществознание,
автор: liza3326
Предмет: Математика,
автор: Дишанька
Предмет: Алгебра,
автор: alenamedvedeva2