Предмет: Физика, автор: ElizavetaVeber9895

ДВЕ ЗАДАЧИ ПОМОГИТЕ)

1) межа вимірбвання вольтметра електромагнітної системи становить 7,5 В, при внутрішньому опорі 200 Ом. Визначити додатковий опір, який необхідно включити для розширення меж вимірювання до 600 В

2) амперметр з внутрішнім опором 0,016 ом має коефіцієнт шунтування 10. Визначити опір шунта.

Ответы

Автор ответа: lenalviv
0
1) I(v)=U(v)/r=7.5/200 A

(R+r)*I(v)=U=600 V---->R=U/I(v)-r=600*200/7.5-200=15800 OM=15.8 kOM

2) R(ш)=r/(n-1)=0.016/(10-1)=0.00178 OM
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: magomedgadzhie
Предмет: Алгебра, автор: Dolorosa