Предмет: Английский язык, автор: Egor190606

Ответьте на вопросы

1 Who reads poems?-I.........................
2 Who reads fairi tales?-We..........................
3 Who plays chess?-He....................
4 Who like fish?-My cat.....................
5 Who likes porridge?-I...............................
6 Who likes tomatoes?-He...............................
7 Who waters the flowers?-I..................................
8 Who likes to ski?-The girls........................
9 Who eats carrots?-Rabbits.......................
10 Who eats apples?-My parrot.......................
11 Who teaches you?-Mum................
12 Who helps you?-My friend.......................
13 Who often gets postcards?-Grandpa.............
14 Who takes You to the zoo?-Granny.............
15 Who comes home at 2 p.m.?
-Tamara and Nina........................
16 Who goes to bed at 10 p.m.?
-My brother
17 Who goes to school on Sutordays?
-She ....................
18 Who rides a scooter?
-Jane and Jack..................

Ответы

Автор ответа: Страхов
10
1. I read poems. 2. We read fairy tales. 3. He plays chess. 4. My cat likes fish. 5. I like porridge. 6. He likes tomatoes. 7. I water the flowers. 8. The girls like to ski. 9. Rabbits eat carrots. 10. My parrot eats apples. 11. Mum teaches me. 12. My friend helps me. 13. Grandpa often gets postcards. 14. Granny takes me to the zoo. 15. Tamara and Nina come home at 2 p.m. 16. My brother goes to bed at 10 p.m. 17. She goes to school at Saturdays. 18. Jane and Jack ride a scooter.

Egor190606: спс
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: deniska999900
Срочно!!Напишіть план до тексту :


Чи можливо залишатися байдужим, спокійним, почуваючи підступні дотики зради? Навіть на перший погляд, незнаної, маловідчутної? Навряд.

Мені особисто завжди хотілося зрозуміти зрадника. Не до, не під час підлого його вчинку. Це, мабуть, мені не під силу. А після. Коли той уже втратив інтерес до своєї жертви і несамовито вишукує докази своєї беззахисності, по-страдницьки формулює своє право на підлість. Саме тепер, якнайпильніше придивившись до лиходія, побачиш наймогутніший його «дар» - виправдання зла, яким той запаскудив світ. Здатність до самовибачення. Вміння скористатися з найсумніших наслідків свого духовного потворства. Для темних душ зрада – неминучість. Будь-яка, навіть та, що не карається законом. Тоді вона начеб і не така потворна, не б’юча наповал, претендуюча на розуміння. Зрада ж батьківщині – інше. Там діють статті, пункти, параграфи, суд і вирок.

І все-таки, гадаю, зрада завжди єдина. Хто з нас не був уражений у якийсь момент життя бодай маленькою зрадою, що жбурляє людину в такий вертеп терзань і підозр, що подолання духовної кризи потребує неабияких зусиль? Чому тоді мікроскопічну криводушність ми не визнаємо частиною тієї тканини, що розростається зі швидкістю поширення інфекції, вражаючи невідновну субстанцію життя?

Якщо хтось учинив вам зле, видавши вашу таємницю, переповівши почуте у вашому домі, робочому кабінеті, - не поспішайте пробачати. Ця людина порушила закони і звичаї, одвічно гарантуючи довір’я: святість гостинності, спільності інтересів, співпраці. Не зловживайте великодушністю, бачачи, як здобувають авторитет плітками. Не заплющуйте очі на дрібну зраду у вигляді невдячності. Навіть якщо вона спрямована проти вас, вона зачепить ще не одного, і вам не слід користуватися особистим правом вибачення. Стається відступництво від гаранту довір’я. За це не карають законом. Сьогодні це небезпечно, завтра – фатально!