Предмет: Физика, автор: срампк

При рівномірному русі автомобіля зі швидкістю 72км/год двигун розвиває силу тяги 2,5 кH. Яку роботу виконує двигун за 2 год?

Ответы

Автор ответа: brusencovnikita
0
A=Nt, N=Fv, 72км/ч=20м/с, тогда N=2500Н х20м/с=50000Вт, A=50000Вт х 7200с=36000000=36МДж.
Ответ: 36 МДж.
Похожие вопросы