Предмет: Физика,
автор: Sushka1209
Вантаж переміщують по горизонтальній поверхні на відстані 15 м прикладаючи силу 32 Н . Яка робота при цьому виконується?
Ответы
Автор ответа:
0
А повн = Fтяг*L
А = 32Н * 15 м =480 Дж
Відповідь: виконана А повна
А = 32Н * 15 м =480 Дж
Відповідь: виконана А повна
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: golovnicsofia
Предмет: Информатика,
автор: sokaskirill2006
Предмет: Математика,
автор: angelinapestrakova33
Предмет: Информатика,
автор: katushka020