Предмет: Физика,
автор: Sushka1209
трактор розвиває потужність 15 кВт . Яку роботу виконує трактор за 2 хвилини?
Ответы
Автор ответа:
0
Р=15кВт=15000
Т=2хв=120с
А-?
1) Р=А/Т
А=Р*Т
А=15000*120=1800000Дж=1,8МДж
Т=2хв=120с
А-?
1) Р=А/Т
А=Р*Т
А=15000*120=1800000Дж=1,8МДж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: andrey8142
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: majed746235
Предмет: Математика,
автор: sheffild2012
Предмет: Математика,
автор: Аноним