Предмет: Физика, автор: Falubii

Визначте, яку масу кам'яного вугілля треба спалити, щоб нагріти 10 т чавуну від 10° С до температури 1010 ° С в печі з ККД якої 20%.
с(чавуну)= 0.54х1000Дж/кг° С

Ответы

Автор ответа: UmbertoVargas
0
по определению n = Aпол / Aзат

Апол = c m(ч) (1010 - 10) = 1000 c m(ч)
Азат = m(у) q

c = 540 Дж / кг С
q = 22*10^6 Дж / кг

n = 1000 c m(ч) / m(у) q,

m(у) = 
1000 c m(ч) / n q,

m(у) = 10^3 * 540 * 10^4 / 2*10^-1 * 22*10^6,

m(у) = 54*10^8 / 44*10^5,

m(у) 
≈ 1,2 т
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: wowvuro