Предмет: Химия,
автор: yulya110
Яка кількість теплоти потрібна для плавлення міді масою 1т, якщо початкоова температура міді 75°C
Ответы
Автор ответа:
0
Q1=cmΔt; с=400Дж/кг; Δt=(1085-75);
Q2=λm; λ=213*10^3 Дж/кг;
Q=Q1+Q2; Q=cmΔt+λm; Q=400*1000*1010+213*10^3*1000=617*10^6Дж;
Q2=λm; λ=213*10^3 Дж/кг;
Q=Q1+Q2; Q=cmΔt+λm; Q=400*1000*1010+213*10^3*1000=617*10^6Дж;
Автор ответа:
0
а что значит ^??
Автор ответа:
0
Q-кількість теплоти Q1- процес нагрівання Q2=процес плавлення
Автор ответа:
0
занак ^ значит степень
Автор ответа:
0
дуже дякую, Ви дуже мені допомогли, подивіться в мене можливо Ви знаєте відповіді ще до моїх задач.. я буду Вам дуже вдячна!!
Автор ответа:
0
тут відповід вийде 617*10^6 Дж, чи це ще потрібно вирахувати?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: gravvv777
Предмет: Английский язык,
автор: 5689009888hg
Предмет: Литература,
автор: rassokhin1979
Предмет: Обществознание,
автор: Lolcat69
Предмет: Математика,
автор: anastasiya214409