Предмет: Химия,
автор: 6564fas
Скільки цукру та води потрібно,щоб приготувати 500г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 40%
Ответы
Автор ответа:
0
m(цукру) = 500 г*0,4 = 200 г
m(H2O) = 500 г - 200 г = 300 г
Відповідь: 200 г цукру і 300 г води
m(H2O) = 500 г - 200 г = 300 г
Відповідь: 200 г цукру і 300 г води
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: annademru
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: alina861764
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: shumaher19821