Предмет: Химия,
автор: armagedon303
Об’єм води, якою розбавляють 200 г розчину з масовою часткою сахарози 50% та одержують новий розчин з масовою часткою цієї сполуки 20 %, дорівнює…
Ответы
Автор ответа:
0
Примемо масу води за х г, тоді:
(200 г*0,5)/(200 г + х г) = 0,2
Розв'язавши це рівняння знайдемо х = 300 г
Відповідь: 300 г води
(200 г*0,5)/(200 г + х г) = 0,2
Розв'язавши це рівняння знайдемо х = 300 г
Відповідь: 300 г води
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dumpling50
Предмет: Алгебра,
автор: misterkaktus69
Предмет: Биология,
автор: alinanovikova2009
Предмет: Математика,
автор: ypupkov2014