Предмет: Математика,
автор: jyliakuzmyak
скільки коштує 9 кг цукерок, якщо 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн
Ответы
Автор ответа:
0
здесь есть остача
110:4=27.5
110:4=27.5
Автор ответа:
0
да да
Автор ответа:
0
я знаю што мает выйти 247,5
Автор ответа:
0
вьі смените 120
Автор ответа:
0
здесь есть
110:4=27.5
110:4=27.5
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: rbadarsinov
Предмет: Математика,
автор: Savelmy123
Предмет: Биология,
автор: бабоча