Предмет: Химия,
автор: УзбГ0енЬЙ
Срочно!!!!
Під час взаємодії натрію з водою виділилось 5.6 л водню.
Скільки грамів натрій гідрооксиду утворилось при цьому???
Ответы
Автор ответа:
0
2Na+2H2O=2NaOH+H2
Количество моль Н2=5,6/22,4=0,25моль
По уравнению реакции количество моль Na в 2р больше чем Н2 и равно 2*0,25=0,5моль.
М(Na)=23г/моль, Отсюда, m(Na)= 23*0.5=11.5г
Количество моль Н2=5,6/22,4=0,25моль
По уравнению реакции количество моль Na в 2р больше чем Н2 и равно 2*0,25=0,5моль.
М(Na)=23г/моль, Отсюда, m(Na)= 23*0.5=11.5г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: priwetoooe
Предмет: Английский язык,
автор: sofikopach
Предмет: Английский язык,
автор: amanai2903
Предмет: Алгебра,
автор: uslugi
Предмет: История,
автор: 26111996