Предмет: Физика, автор: НикаКейн

Яка маса залізної деталі,якщо на її нагрівання від 20*С до 200*С пішло 20,7 кДж теплоти?

Ответы

Автор ответа: Lambo700
0
20700=460*х*180
х=20700/82800
х=250г

Похожие вопросы