Предмет: Химия, автор: Viki0601

обчисліть і вкажіть масові частки металів у 2 г суміші срібла й магнію якщо в результаті взаємодії з розведеною сульфатною кислотою виділилось 1.12 водню

Ответы

Автор ответа: jnona
0
Срібло не реагує з розбавленою сульфатною кислотою. Тоді водень виділився внаслідок взаємодії магнію з кислотою і за рівнянням реакції знайдемо масу магнію, який вступив у реакцію:
   хг                                      1,12л
  Мg + H2SO4 =  MgSO4 + H2   
  24г                                     22,4л

х=24г х 1,12л /22,4л = 1,2г (магнію).

Тоді маса срібла: 2г - 1,2г = 0,8г

Знаходимо масову частку магнію: 1,2г  х 100% /2г =60%.
Якщо масова частка магнію 60%, то масова частка срібла: 100% - 60% = 40%



Автор ответа: Viki0601
0
дякую
Похожие вопросы