Предмет: Литература, автор: megaJulia1210

твір роздум на тему ким бути яскравою особистістю чи частиною сірого натовпу

Ответы

Автор ответа: Vladota
0
білий Кінь 

Починаючи з давніх часів, люди прагнули відрізнятись один від одного. Представники різних країн носили національні костюми, завдяки яким українця можна було легко відрізнити від німця, француза, грека тощо. Зараз одяг — більш стандартний, хоча є безліч способів створити собі неповторний стиль. І це особливо стосується підлітків, адже саме в цьому віці нам хочеться виразити себе, підкреслити свою унікальність.

Спостерігаючи за натовпом, можна побачити абсолютно різних людей: дівчат із рожевим волоссям у широченних штанях або фарбованих блондинок у міні й чоботях на «шпильках»; юнаків у чорному, з пірсингом на обличчі або милих «лялькових» хлопчиків із пишними кучерями в майже жіночому одязі... їх помічаєш у першу чергу, бо вони виділяються на загальному тлі. А з кого ж складається решта? З «сірої маси»? Адже є люди, які, навпаки, не хочуть, щоб їх помічали, звертали на них увагу, тому намагаються злитися з іншими, бути як усі.

Звичайно, все це стосується не тільки одягу. Головне в людині — її внутрішня сутність. Оригінальність світобачення, несхожість на інших у поведінці, способі життя, — все це є ознаками нестандартних особистостей, яких, на жаль, дуже часто не розуміють оточуючі. А те, що не розуміють, як правило, засуджують. Як наслідок — самотність, конфлікти, комплекси. Тому нерідко такі «незвичайні» люди або замикаються в собі й живуть у власному внутрішньому світі, або стають звичайними, пересічними, розуміючи, що так — легше.

Приклад особистості, яка втратила свою індивідуальність під впливом повсякденного життя, показаний на алегоричному образі білого коня Шептала в однойменному оповіданні В. Дрозда. Вирвавшись із неволі, він відчув смак свободи, радість, піднесення... Але це тривало лиш мить. Потім кінь подумав і вирішив, що таки краще залишити все як є, прикинутися сіреньким і покірненьким. Навіщо виділятися? Адже з цього ніякої користі — навпаки, самі проблеми!

Таких «шептал» зараз дуже багато в нашому суспільстві. І це породжує лицемірство, пристосуванство, байдужість до чужого горя. Як приклад: майже у кожному класі є учень, якого зневажають і дражнять «ботаніком» просто за те, що він гарно навчається, є розумнішим за інших. І більшість ніколи не заступиться за нього у випадку якогось серйозного конфлікту, тому що ніхто не хоче виділитися з натовпу і нажити собі зайвих неприємностей. На жаль, подібних прикладів можна навести багато.

Кожен із нас — по-своєму неповторний. Адже, як відомо, на світі нема абсолютно однакових людей. І, звичайно, цікавіше жити серед неординарних, яскравих особистостей, які не бояться мати власну думку, стиль, відрізнятися від інших. Тому не слід губити кращі риси свого характеру, щоб ніхто не подумав нічого зайвого. Від цього в першу чергу буде гірше нам самим!
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: elinazultanovaa08
Предмет: Биология, автор: AlinaTan777
ЭТО СОЧ ПОМОГИ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 50 баллов
1. Глаз человека от пыли и соринок защищен А) хрусталиком Б) бровями С) веками и ресницами Д) радужной оболочкой 2. Зрительные рецепторы- это: А) только палочки Б) только колбочки В) палочки и колбочки. Г) зрительный нерв 3.В сетчатке глаза содержится: А) палочек и колбочек одинаковое количество Б) палочек больше чем колбочек В) колбочек больше чем палочек. Г) роговица 4.Сетчатка – оболочка глаза, которая: А) защищает глаз от механических и химических повреждений Б) снабжает глазное яблоко кровью В) поглощает световые лучи Г) преобразует лучи света в нервные импульсы 5. При слабом свете зрачок рефлекторно: А) сужается Б) расширяется В) не изменяется Г) то расширяется, то сужаются 6. Роговица – это: А) непрозрачная оболочка Б) прозрачная оболочка глаза В) оболочка, окрашенная пигментами Г) оболочка, пронизанная кровеносными сосудами 7. Цветной пигмент, определяющий цвет глаз, расположен в оболочке, которая называется: А) сосудистой Б) роговицей В) радужной Г) сетчаткой 8. Оптическая система глаза включает: а) роговицу; г) зрачок; б) хрусталик; д) стекловидное тело; в) сетчатку; е) желтое пятно. 9. Вестибулярный аппарат находится: А) во внутреннем ухе Б) в среднем ухе В) в наружном ухе 10. В полости среднего уха находятся косточки: А) молоточек Б) стремечко В) подковка; Г) наковальня 11. Вспомогательный аппарат глаза состоит из следующих структур А) слезные железы Б) ресницы В) глазное яблоко Г) веки; 12. Где расположены рецепторы слухового анализатора? А) во внутреннем ухе Б) в среднем ухе В) на барабанной перепонке В) в ушной раковине. 13. В какой доле коры больших полушарий головного мозга человека находится зрительная зона? А) затылочной Б) височной В) лобной Г) теменной. 14. Какая часть слухового анализатора выравнивает давление барабанной перепонки? А) улитка Б) слуховые косточки В) ушная раковина Г) слуховая труба . 15. Что включает в себя желтое пятно? А) палочки Б) колбочки В) ничего В) все перечисленное. 16. Какое должно быть расстояние до глаза при чтении, письме? А) 10 -12 см Б) 30 – 35
Предмет: Алгебра, автор: averina1999
Предмет: Алгебра, автор: Nothin