Предмет: Физика, автор: almat1235655458

Егер Тізбектегі ток күші 2 А болса кедергісі 15 Ом спирал сым 10 минутта қандай жылу мөлшерін бөліп шығарады.

Ответы

Автор ответа: жансая43
0
I=2 A
R=15 OM
t=10 мин =600с
Q=I'Rt
Q=(2*2)15*600=36000Дж
жауабы:36000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: coolcooldude