Предмет: Физика, автор: karavella9898

Укажіть, на яку відстань людина перемістила вантаж,виконавши роботу 40кДж,приклавши при цьому силу 20H.
Доможіть

Ответы

Автор ответа: ХакимовАминджон
0
Дано
A=40000Дж
F=20Н
S-?
_________________
A=F×S
S= A/F
S=40000Дж/20Н=2000м
S=2км
Автор ответа: karavella9898
0
дякую
Автор ответа: ХакимовАминджон
0
немає за що
Похожие вопросы