Предмет: Математика,
автор: DRedMoon
ДАЮ 20 балів!!!!
Мама купила 400г. Цукерок по 42.5 грн за кілограм, 400 г цукерок по 82 грн за кілограм. І 200г по 78.5 грн за кілограм. Знайти середню ціну кілограма цукерок?
Допоможіть будь ласка!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
ціна за перші 400г цукерок рівна 0,4*42,5=17 грн.
ціна за другі 400г цукерок становить 0,4*82=32,5 грн.
ціна за 200г становить 0,2*78,5=15,7 грн
Тоді ціна за кг становить 17+32,5+15,7=65,2 грн
ціна за другі 400г цукерок становить 0,4*82=32,5 грн.
ціна за 200г становить 0,2*78,5=15,7 грн
Тоді ціна за кг становить 17+32,5+15,7=65,2 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: izmajlovosabina
Предмет: Русский язык,
автор: sulpaks437
Предмет: Биология,
автор: minaranurdyn09
Предмет: Математика,
автор: star28