Предмет: Физика, автор: Аноним

Помогите пожалуйста дам 20 балов !!!!
Визначте масу тіла піднятого на висоту 5 м якщо його понтенціальна енергія дорівнює 1000Дж.

Ответы

Автор ответа: MashaPutnaj
0
дано h=5 м   Ep=1000 Дж   m- ?

Еp=m*g*h

m=Еp/g*h=1000/10*5=20 кг

Ответ m=20 кг
Автор ответа: Аноним
0
Cgfcb,j !
Автор ответа: Аноним
0
Спасибо!)
Автор ответа: MashaPutnaj
0
пожалуйста
Автор ответа: Аноним
0
))))
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Катери2001на