Предмет: Химия, автор: Sava45639

Чому дорівнює маса медичного спирту з масовою часткою етанолу 96%, одержаного бродінням глюкози масою 720 кг (масова частка виходу етанолу від теоротично можливого становить 92%)?

Ответы

Автор ответа: abieva
0
    720кг                           х
C6H12O6 = 2CO2 + 2C2H5OH
    180                             92
х=720*92/180=368кг
m (C2H5OH)=368*0,92=338,56кг
m (мед.спирт)=338,56*100/96=352,7кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним