Предмет: Немецкий язык, автор: Dumbass228Dumbass

Переведите пожалуйста
Robi steht also am Fenster. Aber was ist denn das? Blitzt es? Donnert es? Bdginnt ein Gewitter? Was ist denn dort am Himmel? Flugzeuge? Raketen? Oder fliegende Untertassen? Sind das seine Kosmis Freunde aus dem kosmos? Hurra! Das sind sie, seine kosmischen Freunde! Na ja, sie und wollen ihm helfen. Toll, was?

Ответы

Автор ответа: pandabärchen
16
Итак, Роби стоит у окна. Но что это? Сверкает молния? Гремит гром? Начинается гроза? Что же там в небе? Самолеты? Ракеты? Или летающие тарелки? Это его космические друзья из космоса? Ура! Это они, его космические друзья! Ну да, они, и они хотят ему помочь. Классно, не правда ли?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: n51521459
Предмет: Українська мова, автор: devochkka09
Написати тези до цього матеріалу


Розумова діяльність людини безпосередньо випливає з мислення. Мислення — це найвища форма відображення реальності та свідомої людини. Вся розумова діяльність (судження, розуміння, формування понять) складається з таких розумових операцій: аналіз, синтез, порівняння, узагальнення, абстракція, конкретизація.
Мислення – основа розумової діяльності людини
Мислячи, людина пізнає те, чого вона не може безпосередньо сприйняти і уявити; доходить до розуміння суті явищ світу, формує поняття про них і практично оволодіває ними.
Мислення виникає в процесі взаємодії людини із зовнішнім світом, воно є функцією її мозку. Мислення, якщо воно правильне, відображає об'єктивну дійсність глибше, повніше й точніше, ніж чуттєве її пізнання.
Мислення людини відбувається з допомогою понять
Складові операції розумової діяльності людини
Пізнання нового відбувається через розумові дії (операції):
Види розумової діяльності
• аналіз; • синтез; • абстрагування; • узагальнення; • конкретизація
Аналіз — це уявний поділ предмета, явища на складові частини, ознаки, властивості та виділення цих компонентів.
Синтез — уявне поєднання в єдине ціле окремих частин, ознак, властивостей предметів, явищ або понять.
Узагальнення — виділення на підставі порівняння головного, загального, особливого або часткового, що є характерним для певного явища, предмета,
об'єкта.
Абстракція — виділення суттєвих особливостей групи предметів, явищ або понять.
Конкретизація — перехід від загального до часткового, зв'язок теорії з практикою, перехід до конкретної дійсності, до чуттєвого досвіду.
Без асоціацій мислення не буває. Розрізняють три типи асоціацій:
• за суміжністю;
• за подібністю;
• за контрастом.
Асоціаціями називаються елементарні зв'язки уявлень і понять між собою, завдяки яким одне уявлення або поняття викликає інші.
Форми розумової діяльності
Судження - найпростіший акт мислення, що відображає зв'язки предметів і явищ або певних ознак.
Судження відповідає на запитання, яке виникло в процесі діяльності. Судження - основа розуміння.
Умовиводи - це утворення з кількох суджень нового судження.
Розуміння - це пізнання зв'язків між предметами і явищами, що трактуються як задоволення пізнавальної потреби.
Уява як вища форма розумової діяльності.
Особливості розумової діяльності людини з точки зору безпеки життєдіяльності
Для забезпечення надійності та безпеки в складних ситуаціях слід виділити такі риси мислення, як винахідливість, кмітливість, швидкість прийняття рішення, критичність, розсудливість.
Психомоторні здібності впливають на безпеку діяльності людини, особливо пов'язаної з виробництвом в умовах автоматизації та механізації. При цьому велике значення мають такі ознаки рухів та реакцій: швидкість реакцій, швидкість руху, точність рухів, координованість, темп рухів, ритми рухів (періодичність), надійність.
На відміну від фізичної, розумова діяльність супроводжується меншими витратами енергетичних запасів, але це не значить, що вона є легкою. Основним робочим органом під час такого виду діяльності виступає мозок.
Для розумової діяльності характерні: велика кількість стресів, малорухомість, вимушена поза.
Все це зумовлює застійні явища у м'язах ніг, органах черевної порожнини і малого тазу, погіршується постачання мозку киснем, зростає потреба в глюкозі. Погіршуються також функції зорового аналізатора: стійкість; ясного бачення, гострота зору, зорова працездатність, збільшується час зорово-моторної реакції.
Розумовій праці притаманний найбільший ступінь напруження уваги — в середньому у 5 — 10 разів вищий, ніж при фізичній праці. Завершення робочого дня зовсім не перериває процесу розумової діяльності. Розвивається особливий стан організму — втома, що з часом може перетворитися на перевтому. Все це призводить до порушення нормального фізіологічного функціонування організму.