Предмет: Математика,
автор: danilllla
петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 1.6 грн. за кило 4кг иншого вида по 2.05 грн. и ше 3 кг третьго вида.середня цена 2.2 грн. за кг.сколько коштуе кг третьго вида
Ответы
Автор ответа:
0
2*1,6=3,2 заплатив за перший вид цукерок
4*2,05=8,2 заплатив за другий вид
3,2+8,2=11,4 заплатив за два види разом
2+4+3=9кг купив ус!х цукерок
9*2,2=19,8грн заплатив за вс! цукерки
19,8-11,4=8,4грн заплатив за 3кг третього виду
8,4/3=2,8грн коштуэ один кг третього виду
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hiskuromi578
Предмет: Английский язык,
автор: axmetzhan
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: posah
Предмет: Математика,
автор: RinaChan