Предмет: Математика,
автор: 1945mj
.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупк
Ответы
Автор ответа:
0
3*а-коштують холодільники
2*б-коштують пральні машини
3*а+2*б - коштує уся покупка
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Jastinous
Предмет: Литература,
автор: clerneyku
Предмет: Литература,
автор: robloxaneka98
Предмет: Алгебра,
автор: Cания
Предмет: Математика,
автор: anastasianechaewa