Предмет: Физика, автор: Zychka166

Лелека маса якого 5 кг летить на висоті 80 м над поверхнею землі.Визначте енергію птаха відносно а) поверхні Землі; б) даху будинку заввишки 30 м.

Ответы

Автор ответа: Prioriti
0
а) E=mgh=5*10*80=4000Дж
б)E=mg(H-h)=5*10*(80-30)=2500Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tumanov1010
Предмет: Биология, автор: nastyastiv