Предмет: Физика, автор: amanzholova0040

По запросу Солоноидтан отетін ток күші 5А-ге жеткенде ондағы магнит ығыны 50мВб-ге тең болады. Салоноидтың индуктивтілігі неге тең

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

ΔI=5 A    ΔФ=50*10^-3 Вб    L=?

L=ΔФ/ΔI=50*10^-3/5=0.01 Гн

==================

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sickaruksofia77
Предмет: Алгебра, автор: Артур998