Предмет: Химия,
автор: Pokemon21
Якої маси потрібно взяти барій карбонат , щоб у ньому містилася така сама кількість речовини, що міститься в сульфур(VІ) оксиді масою 125 г?
Ответы
Автор ответа:
0
M(SO3)= 80 г/моль
n(SO3) = m(SO3)/M(SO3)
n(SO3)=125 г/80 г/моль = 1,5625 моль
M(BaCO3)=197 г/моль
m(BaCO3) = n(SO3)×M(BaCO3)
m(BaCO3)=1.5625 моль×197 г/моль = 307,8125 г ≈307,8 г
Відповідь: 307,8 г Барій карбонату потрібно взяти, ця маса відповідає кількості речовини Сульфур (VI) оксиду масою 125 г.
n(SO3) = m(SO3)/M(SO3)
n(SO3)=125 г/80 г/моль = 1,5625 моль
M(BaCO3)=197 г/моль
m(BaCO3) = n(SO3)×M(BaCO3)
m(BaCO3)=1.5625 моль×197 г/моль = 307,8125 г ≈307,8 г
Відповідь: 307,8 г Барій карбонату потрібно взяти, ця маса відповідає кількості речовини Сульфур (VI) оксиду масою 125 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: kalieviman033
Предмет: Информатика,
автор: cu3tie
Предмет: Алгебра,
автор: iskandyarov98060561