Предмет: Физика,
автор: necot
З якої висоти має падати крапля води,щоб після удару вона стала кип'яченою
t1=0градусів
t2=100градусів
Ответы
Автор ответа:
0
Если сопротивление воздуха не учитывать, то c*m*(t2-t1)=m*g*h
h=c*(t2-t1)/g=4200*(100-0)/10=42 000 м
h=c*(t2-t1)/g=4200*(100-0)/10=42 000 м
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: znznzakill
Предмет: Русский язык,
автор: Hdjen
Предмет: Математика,
автор: sdabdulatifov
Предмет: Алгебра,
автор: 868868