Предмет: Другие предметы, автор: лололошик

пожайлуста помогите! Завтра музыка! Привидите примеры связи музыки и живописи. желательно картинки! дам 50 баллов

Ответы

Автор ответа: vichkanadeena
0
В музыке, как и в живописи есть своя палитра оттенков.Важным выразительным средством в любом искусстве является ритм - чередование каких-либо элементов (звуковых, изобразительных) в определённой последовательности. С помощью ритмического повтора или контраста художник, композитор соединяют детали в единое целое в пространстве или во времени, создают художественную форму,композицию.Любой рисунок, как в изобразительном искусстве, так и в музыке, рассказывает внимательному зрителю и слушателю о душевных переживаниях их создателей, несёт в себе характерную интонацию.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: ввцуаму
Складіть план!!!!!!
Голосовий апарат дуже слабкий та ніжний, його потрібно берегти, тому уникайте над­мірної втоми й напруження, тримайте м’язи шиї розслабленими. Спокійний голос виходить тільки зі спокійного тіла. Напружене тіло призводить до напруження голосових зв’язок, під­вищує тон голосу, порушує резонанс і знижує чутність.

Тривале форсоване використання голосу потребує тривалого відпочинку — мовчання. Наприклад, політичний кандидат, який виголошує по п’ять промов на день, щоб не втратити голос, у перервах між виступами повинен його берегти. Різкі й хрипкі звуки навряд чи допо­можуть отримати голоси на виборах.

Також оглядач, який працює в ефірі багато годин, наприклад, під час виборів чи націо­нальних катастроф, повинен користуватися спеціальними методиками релаксації голосу. Голос оглядача є такою ж невід’ємною частиною його іміджу, як його зовнішність або журна­лістська майстерність.

Якщо ви відчуваєте, що голос «сідає», виконайте декілька вправ для релаксації всього тіла: глибоко подихайте, зробіть коротку прогулянку, хоча б ненадовго залишіться самі, по­мовчіть. Теплий чай з лимоном пом’якшить голосові зв’язки. Багато хто з дикторів постійно п’є воду кімнатної температури зі шматочками лимона, для того щоб горло «почувало себе комфортно». Співаки носять теплий шарф, щоб уберегти горло від коливань температури.

Уникайте інфекцій, а за потреби негайно звертайтеся до лікаря. Професіонали, котрі страждають від закладення носа, часто промивають ніс теплою солоною водою. Це допомагає його очищенню, зменшує виділення з носа й заспокоює по­дразнене горло.

Отже, піклування про свій голос — це частина вашого існу­вання як громадського діяча, артиста чи лектора​