Предмет: Физика,
автор: ZvonarevVIP
Визначте висоту стовпа води, який створює тиск 7 кПа.
Ответы
Автор ответа:
0
h=7000 Па;
р=1000 кг/см3;
g=9.8 н/кг;
h=P/(p*g)=
=7000/(1000*9.8)=0.72м
р=1000 кг/см3;
g=9.8 н/кг;
h=P/(p*g)=
=7000/(1000*9.8)=0.72м
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Zhanelyasm
Предмет: Математика,
автор: vovka22873
Предмет: Английский язык,
автор: Win4678
Предмет: Математика,
автор: strelok765
Предмет: Математика,
автор: andreyli69186