Предмет: Химия,
автор: volodyamikulya
Обчислити об'єм водню і хлору, які необхідно для синтезу 10 моль хлорводню
Ответы
Автор ответа:
0
Для початку складемо рівняння реакції:
H2+Cl2=2HCl
Позначимо об'єм H2 за х, а об'єм Cl2 за у.
Якщо реакція проходить за нормальних умов, то можна використовувати молярний об'єм газів (22,4 л/моль). Тоді за законом збереження маси:
х=10*22,4/2=112 літрів
y=10*22.4/2=112 літрів
H2+Cl2=2HCl
Позначимо об'єм H2 за х, а об'єм Cl2 за у.
Якщо реакція проходить за нормальних умов, то можна використовувати молярний об'єм газів (22,4 л/моль). Тоді за законом збереження маси:
х=10*22,4/2=112 літрів
y=10*22.4/2=112 літрів
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: golnasta75
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Kazhuraisthebestg
Предмет: История,
автор: pbonze
Предмет: История,
автор: alisajgore2222