Предмет: Математика,
автор: танюша108
Тато купив 6 кг цукру за 48 грн.Скільки кг цукру купив тато за 72 грн,якщо цукор подорожчав на 1 грн за 1 кг?
Ответы
Автор ответа:
0
1) 48 : 6 = 8 (грн) коштував раніше 1 кг цукру;
2) 8 + 1 = 9 (грн) коштує зараз 1 кг цукру;
3) 72 : 9 = 8 (кг)
Відповідь: тато купить 8 кг цукру за 72 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kanatbekamina729
Предмет: История,
автор: kutmanermamatov
Предмет: Английский язык,
автор: idominik1
Предмет: География,
автор: rinatcom29
Предмет: Математика,
автор: ankajukova