Предмет: Химия, автор: ma0093047

об'єм повітря який потрібин для спалювання 1,8етанолу

Ответы

Автор ответа: dimonsnake
0
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O m етанолу = 1.8 M етанолу = 46 Mol етанолу = 0.04 где то Пропорция 0.04/1=х/2 Х= 0.08 V O2 = 0.08 * 22.4 = 1.792
Похожие вопросы