Предмет: Химия,
автор: julietta3
Обчислить відносну густину за воднем суміші метану з киснем,о'ємна частка кисню в якій становить 25%
Ответы
Автор ответа:
0
Щоб знайти відносну густину за воднем суміші необхідно середню молярну масу суміші поділити на молярну масу водню. Середня молярна маса суміші дорівнює сумі добутків молярної маси газу на його об'ємну частку. М газової суміші =М(метану)·Ф(метану)+М(кисню)·Ф(кисню) = 16×0,75+32×0,25= 20. D=20÷2=10
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: chelovek4139
Предмет: Литература,
автор: kanatajmagambetov629
Предмет: Английский язык,
автор: aleksandrabelevceva4
Предмет: Математика,
автор: wictor201019722010
Предмет: Математика,
автор: xcnmlufdryj