Предмет: Химия,
автор: Fjhjj
11,2 пропану спалили у киснi,обчислити об`єм СО2 що утворився
Помогите пожалуйста)
Ответы
Автор ответа:
0
0,5 моль х моль
C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O
1 моль 3 моль
n = V/Vm
n(C3H8) = 11,2 л / 22,4 л/моль = 0,5 моль
0,5 = х
1 3
х = 1,5
n(CO2) = 1,5 моль
V = Vm * n
V(CO2) = 22,4 л/моль * 1,5 моль = 33,6 л
Ответ: 33,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Fressen
Предмет: Алгебра,
автор: altajarnur
Предмет: География,
автор: lollipooop
Предмет: Математика,
автор: shkfv