Предмет: Русский язык, автор: Аноним

Спишите расставляя пропущенные буквы и знаки препинания . Укажите спряжения глаголов с ударными личными окончаниями задание обведено !!Ответе плиз кто ответит тому 8 балов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: supergey20
29
1) Ночь, мороз, бушует (1 спр) вьюга, буря с крыш солому рвет (1 спр)... На печи лежат (2 спр) два друга: старый дед и старый кот. И начнет (1 спр) рассказ свой месяц, кто и как себя ведет (1 спр). 2) Если ночь была (1 спр) спокойна, солнце весело взойдет (1 спр). 3) Ночь идет (1 спр), и темнеет (1 спр) бледно-синий восток... 4) Высоко полный месяц стоит (2 спр) в небесах, над туманной землей бледным светом луга серебрит (2 спр).... 5) На пустынных речных берегах только черный засохший камыш да верхушки ракит различишь (2 спр). 6) Где-то мельница глухо шумит (2 спр)... Спит (2 спр) село... Ночь тиха и бледна, высоко полный месяц стоит (2 спр).
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: ftrot5196
Предмет: Українська мова, автор: maksutko2015
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Завдання: Переказ тексту
Також до уваги!!!
Переказ не повинен бути наче списаний, все стисло, але не дуже коротко

Хліб - найбільше багатство
У всі віки на всіх перепуттях історії хліб був найбільшим із багатств. Коли його обмаль, чваньковите золото - просто непотріб. Його закопують у землю, як мерця, його ховають за ковані двері, як найпідлішого злочинця. А хліб і в бундючні хороми, і в прості селянські оселі здавна вносили на золотих підносах із шанобою. Ти, золото, годишся тільки для того, щоб на тобі подавати до столу звичайний чорний житній хліб. Недарма збіднілі народи відверталися від держав, котрі мали багато золото, і простягали руки до тих, які мали багато хліба.
Хліб переважає все. Одне пшеничне зерно тяжче за гори золота. Вкинуте в землю, воно за один лиш рік дає тисячу зерен. А золотий мішок вік пролежить у землі й нічого не вродить.
Тож недарма хлібом і сіллю зустрічає Україна своїх дорогих гостей. Ідіть, народи! Україна не відмовить вам, як не відмовить у хлібі сусід сусідові, село селу. Можливо, в інших державах не так заведено. Можливо, там, де владарює золото, за хліб і гребуть золото. А у нас ні. У нас віддають хліб тією ж міркою, якою позичили... Ми позичаємо хліб на багатство.
Щоб був у нас хліб, ми щодня повторюємо слова молитви і мовимо: "Отче наш, хліб наш насущний дай нам сьогодні". І цю молитву батьки заповідають нам, а ми - нашим дітям. Бо хліб безцінний. Він сильніший за все, смачніший за все, він дорожчий за золото, насущний і святий хліб із нашого поля. (В. Земляк)
Предмет: Химия, автор: Devodi