Предмет: Английский язык, автор: диля131

упрастите пожаоуйста текст.мне для пересказа.можно своими словами)

Приложения:

ElskerNorge: сколько предложений для пересказа требует учитель?
диля131: 10-12

Ответы

Автор ответа: ElskerNorge
1
Television is doing a great harm. Before there was television we used to enjoy civilized pleasures. We used to have hobbies, read books and go out with friends. Now all our free time is regulated by "the magic box". Food is left uneaten, sleep is lost. Television encourages passive enjoyment. Little by little it cuts us off from the real world. We get lazy and choose to spend a fine day in front of TV rather then go out with friends. Television prevents us from communicating with each other. We only understand it when we spend a holiday in quiet, natural surroundings.

диля131: помогите с 2 текстом)))поожаалуйста!
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: ftrot5196
Предмет: Українська мова, автор: maksutko2015
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Завдання: Переказ тексту
Також до уваги!!!
Переказ не повинен бути наче списаний, все стисло, але не дуже коротко

Хліб - найбільше багатство
У всі віки на всіх перепуттях історії хліб був найбільшим із багатств. Коли його обмаль, чваньковите золото - просто непотріб. Його закопують у землю, як мерця, його ховають за ковані двері, як найпідлішого злочинця. А хліб і в бундючні хороми, і в прості селянські оселі здавна вносили на золотих підносах із шанобою. Ти, золото, годишся тільки для того, щоб на тобі подавати до столу звичайний чорний житній хліб. Недарма збіднілі народи відверталися від держав, котрі мали багато золото, і простягали руки до тих, які мали багато хліба.
Хліб переважає все. Одне пшеничне зерно тяжче за гори золота. Вкинуте в землю, воно за один лиш рік дає тисячу зерен. А золотий мішок вік пролежить у землі й нічого не вродить.
Тож недарма хлібом і сіллю зустрічає Україна своїх дорогих гостей. Ідіть, народи! Україна не відмовить вам, як не відмовить у хлібі сусід сусідові, село селу. Можливо, в інших державах не так заведено. Можливо, там, де владарює золото, за хліб і гребуть золото. А у нас ні. У нас віддають хліб тією ж міркою, якою позичили... Ми позичаємо хліб на багатство.
Щоб був у нас хліб, ми щодня повторюємо слова молитви і мовимо: "Отче наш, хліб наш насущний дай нам сьогодні". І цю молитву батьки заповідають нам, а ми - нашим дітям. Бо хліб безцінний. Він сильніший за все, смачніший за все, він дорожчий за золото, насущний і святий хліб із нашого поля. (В. Земляк)