Предмет: Химия, автор: manevich1998

Составьте уравнения этих реакций в ионном виде:
1) Нитратом свинца с иодидом калия
2) Хлоридом цинка и карбонатом калия
3) Нитратом бария и сульфатом натрия
4) Хлоридом марганца и ортофосфатом натрия

Ответы

Автор ответа: Tizifona
2
Pb(NO3)2 + 2KI --> PbI2 (осадок) + 2KNO3 (молекулярное уравнение)
Pb(2+) + 2NO3(-) + 2K(+) + 2I(-) --> PbI2 + 2K(+) + 2NO3(-) (полное ионное уравнение)
Pb(2+) + 2I(-) --> PbI2 (сокращенное ионное уравнение)

ZnCl2 + K2CO3 --> ZnCO3 (осадок) + 2KCl (молекулярное уравнение)
Zn(2+) + 2Cl(-) + 2K(+) + CO3(2-) --> ZnCO3 + 2K(+) + 2Cl(-) (полное ионное уравнение)
Zn(2+) + CO3(2-) --> ZnCO3 (сокращенное ионное уравнение)

Ba(NO3)2 + Na2SO4 --> BaSO4 (осадок) + 2NaNO3 (молекулярное уравнение)
Ba(2+) + 2NO3(-) + 2Na(+) + SO4(2-) --> BaSO4 + 2Na(+) + 2NO3(-) (полное ионное уравнение)
Ba(2+) + SO4(2-) --> BaSO4 (сокращенное ионное уравнение)

3MnCl2 + 2Na3PO4 --> Mn3(PO4)2 (осадок) + 6NaCl (молекулярное уравнение)
3Mn(2+) + 6Cl(-) + 6Na(+) + 2PO4(3-) --> Mn3(PO4)2 + 6Na(+) + 6Cl(-) (полное ионное уравнение)
3Mn(2-) + 2PO4(3-) --> Mn3(PO4)2 (сокращенное ионное уравнение)
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mmj6gdqwcy
ТЕРМІНОВО!!!даю 70 балів

Прочитайте уважно текст. Усі документи (1-4) пов’язані між собою. Визнач головні ідеї та роль даних документів в історії України. Документи
1. «Русалка Дністровая», хоч і який незначний її зміст, які неясні думки в ній висказані, – була свого часу явищем наскрізь революційним… «Русалка Дністровая» … поставила і обговорювала предмети зовсім світські, зовсім не обняті тісним церковним світоглядом, обговорювала їх зовсім не так, як би сього жадали церковники, ба навіть у пісьмі і правопису відбігла від старої традиції, значить рішучо встала проти літературно – церковного авторитету. Се вже було діло сміле таж неабияк сміле на свій час. Але «Русалка Дністровая» не стала на тім. Авторитет літературний тих часів не був єдиним авторитетом; побіч нього і понад ним стояв другий, далеко більший і тяжчий – авторитет політичний і соціальний, під котрим стогнав-мучився народ. І проти тої страшної сили проважилася виступити «Русалка». (Іван Франко)
2. «Згодом слов’янські брати стали галичанам у великій пригоді: 4 вересня 1836 року Головацький вислав рукопис «Русалки Дністрової» Г. Петровичу, а цей зайнявся видавничими справами – і книга через три місяці побачила світ». Звичайно, серб Петрович видав «Русалку Дністровую» не безкоштовно, але допоміг галичанам надзвичайно. Це була перша книжка в Галичині, написана живою українською мовою, до того ж українським алфавітом. І мова, і букви свідчили, що Східна і Західна України – єдине тіло колись і в майбутньому передової та могутньої держави.» (О. Петраш)
3. «Їх було троє. Один із них – енергійний, наполегливий, сміливий, готовий до самопожертви , на подвиг… Це – М.Шашкевич. другий – людина палкої вдачі, з широким польотом фантазії. Прагнув рішучих дій. Це – Іван Вагилевич. Третій – ініціативний, діловий, працелюбний. В той ж час – поміркований і обачний… Це – Яків Головацький. Членів гуртка об’єднувала ідея праці на ниві національної культури, зокрема відродження української літератури в Галичині. Свою діяльність гуртківці розпочали з вивчення життя рідного народу, з широко запланованих фольклорно-етнографічних студій. Енергійні ентузіасти «руського слова» були окрилені процесами становлення нової української літератури на Наддніпрянщині, романтичним піднесенням , що охопило сусідні західно- й південнослов’янські народи і символізувало їхнє національно-культурне відродження. Літературно-художня діяльність гуртківців розвивається головним чином у романтичному річищі, її головні мотиви наснажені патріотичними ідеями. (О. Петраш)
4. «Вона запалила вогонь, що його тільки гробова перста загасити може, врятувала народ від загибелі й відкрила очі кожному письменному чоловікові, у якого лишилося ще незіпсоване українське серце, показала йому його положення, обов’язки для народу й спосіб, як ті обов’язки треба сповнити». (Яків Головацький)
Предмет: Английский язык, автор: vfudhdudjud
Предмет: Математика, автор: albatovlesha