Предмет: Физика, автор: fejka22

Сталева куля об'ємом 400 см кубічних занурена в гас.Визначте архімедову силу, що діє на кулю
(Стальной шар обьемом 400 сантиметров кубичных опущен в гас. Найдите силу Архимеда)

Ответы

Автор ответа: darkman0444
435
400 см3 = 0,0004 м3
Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0004 = 3,2 (H)
Похожие вопросы