Предмет: Физика,
автор: тить
Яка сила тяжіння діє на тіло масою 3 кг?
Ответы
Автор ответа:
3
СИЛА ТЯЖІННЯ ЦЕ МАСА НА СТАЛУ Ж ТОДІ ЯК Ж=10Н/КГ ТО ПОТРІБНО МАСУ 30КГ ПОМНОЖИТИ НА 1О ДОТІВИХОДИТЬ ФОРМУЛА F=3*10=30Н
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kamilaaaaahh
Предмет: Английский язык,
автор: kadyrluubeyshekeev20
Предмет: Русский язык,
автор: razievtursunzan4
Предмет: География,
автор: alina0707057
Предмет: Химия,
автор: varvarashalfeeva