Предмет: Физика, автор: Александр123987123

З якою силою тяжіння притягується до землі тіло ,масою 60 кг?
Яку массу має тіло якщо його сила тяжіння становить 300 ньютонів

Ответы

Автор ответа: snuffy
3
1) Fтяж=g*m; Fтяж=10*60=600 Н
2) Fтяж=g*m; m=Fтяж:g; m=300:10=30 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: adis22353
Предмет: Математика, автор: Аноним