Предмет: Химия, автор: ВегаОрлик

Помогите пожалуйста!Рассчитайте число структурных частиц в 5,6 л кислорода .Б) 0,5 моль воды

Ответы

Автор ответа: NoNamer3
0

A) 5,6 л = 5,6 л /22,4 л/моль =0,25 моль кисню.

N(O)=6.02*10^{23}*n(O)=6.02*10^{23}*2n(O_{2})=6.02*10^{23]*0.5=3.01*10^{23}

B)  У 0,5 моль води міститься 0,5 моль атомів Оксигену, тому їх кількіть рівна кількості у варіанті А.

Вдповідь: по 3.01*10^{23} у кожному випадку.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alenabaran2008
Предмет: История, автор: topskajik