Предмет: Химия,
автор: woodmeen
яка маса заліза що містить 5 % домішок вступає в реакцію з хлоридною кислотою що містить гідроген хлоридмасою 73 г
Ответы
Автор ответа:
0
х г 73 г
Fe + 2HCl = FeCl2 + H2
56 г 73 г
маса заліза без домішок m(Fe) = 56 г
маса заліза з домішками:
56 г - це 95%
х г - це 100%
х= 56*100/95 = 58,95 г
Відповідь: 58,95 г
Fe + 2HCl = FeCl2 + H2
56 г 73 г
маса заліза без домішок m(Fe) = 56 г
маса заліза з домішками:
56 г - це 95%
х г - це 100%
х= 56*100/95 = 58,95 г
Відповідь: 58,95 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: saulebaibosynova1770
Предмет: Английский язык,
автор: beloglazova65750
Предмет: Математика,
автор: Qween145
Предмет: География,
автор: sovet228
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним