Предмет: Физика, автор: 201500000

Тіло плаває в гасі повністю занурившись. Визначте масу тіла якщо його обєм становить 250см3му

Ответы

Автор ответа: solvo
0
V=200 cм³=250*10^-6 м³,
ρ=800кг/м³,
   m-?   

Тіло плаває, тому сила тяжіння mg дорівнює силі Архімеда
Fa=ρVg,
mg =ρVg, m =ρV,
m=800*250*10^-6=0,2 кг=200 г.


Автор ответа: bluewolf9
0
Где вы взяли тут шесть?
Автор ответа: solvo
0
1 cм=0,01 м, 1 куб.см = 0,000001 куб.м=10^-6 куб.м
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kimurovaamina
Предмет: История, автор: mukaramka84
Предмет: Алгебра, автор: aumurzakova