Предмет: Химия, автор: Olha14

Допоможіть) При взаємодії одновалентного металу масою 4,6г з хлором добуто хлорид масою 11,7г. Визначити метал.

Ответы

Автор ответа: мегаум1997
0

4,6X+35,5*4,6=11,7X

7,1X=163,3

x=23-Na

 

 

 

 

 

 

Похожие вопросы