Предмет: География, автор: zolotaat

1.Розрахуйте витрати води в річці, ширина якої становить 50 м, глибина -2.5 м, а швидкість течії 3 м/c.
2.Визначте падіння та похил річища річки Ворскла, втік якої розташований на висоті 188 м, гирло - на висоті 80 м, а її довжна становить 464 км.

Ответы

Автор ответа: samotugaa
0
1. Витрата води в річці буде 50×2,5×3=375 м³/с.
2. Загальне падіння води дорівнює 188-80=108 м. Похил ричища становить 108 м÷464 км=0,23276 м/км, або 23,276 см/км
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: fedoseevanataliiya