Предмет: Українська мова, автор: demoncet

Твір - оповіданя на тему друг пізнаеться в біді
Помагіте пожалуйста

Ответы

Автор ответа: 890Катя960
1


Дружба – це найважливіше, що є у людини. Дружба не знає зради, обману, егоїзму. Деякі люди вважають, що слово «друг» походить від слова «другий», іншими словами – другий Я. Тобто це має бути людина, яка дуже схожа на тебе самого. У вас можуть бути спільні інтереси, погляди на життя. Можливо, ви обидва любите шоколадне морозиво і ненавидите дощові дні.

Якщо друг – це відображення тебе самого, хіба можна себе самого обдурити або образити? Звичайно ж, ні! Ось що таке дружба! Звичайно, справжній друг завжди прийде на допомогу. Навіть у найважчі хвилини. Людина, яка і правда тебе любить, зрозуміє твою печаль по очам, по ноткам в твоєму голосі. Йому досить буде сказати «мені погано» і він тут як тут!

Справжній друг, безсумнівно, допоможе там, де ти в потребуєш в допомозі! Друзі здатні вислухати, дати пораду і підтримати. Справжні друзі можуть проявити себе в дрібницях: допомогти з домашнім завданням, подарувати свій фломастер, який дуже тобі сподобався, принести тобі цукерок, коли ти з високою температурою лежиш вдома. Навіть якщо у друга по телевізору йде улюблений мультфільм, а ти розбив мамину вазу і попросиш друга допомогти зібрати її, він прийде до тебе і допоможе. А мультфільм можна подивитися і разом!

Але іноді буває, що не тільки друг поспішає тобі допомогти, виручити з несподіваної ситуації. Та справжній друг – це людина, яка буде радіти твоїм зльотам, твоїм досягненням, твоєму щастя! Адже радіти можна тільки від душі, без заздрості і докорів! Недарма кажуть, друг пізнається в біді.



Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: olegsolomichev2
Предмет: Биология, автор: flike2007
СРОЧНО 30 БАЛЛОВ
Стебель – это: 1) осевая часть побега; 2) часть плода; 3) часть корня; 4) часть листа. Что относится к характеристике деревянистых стеблей: 1) существуют один сезон; 2) нежные, гибкие; 3) зелёного цвета; 4) в оболочках кле�ок откладывается вещество – лигнин, придающее твёрдость. Прямостоячие стебли растут: 1) обвиваясь вокруг опоры; 2) цепляются за опору; 3) вертикально вверх без опоры; 4) стелются по земле. Вьющийся стебель имеет: 1) берёза; 2) хмель; 3) плющ; 4) земляника. Защитную функцию в стебле выполняет: 1) камбий; 2) сердцевина; 3) кожица и пробка; 4) луб. Газообмен у деревянистого стебля происходит: 1) через устьица; 2) через чечевички; 3) через трещины в коре; 4) газообмен вообще не происходит. В состав луба входят: 1) волокна и ситовидные трубки; 2) сосуды; 3) клетки камбия; 4) только волокна. По клеткам древесины передвигаются: 1) растворы органических веществ; 2) растворы минеральных веществ; 3) любые вещества; 4) эта функция для древесины не характерна. Стебель растёт в толщину за счёт деления клеток: 1) конуса нарастания; 2) междоузлий; 3) корневого чехлика; 4) камбия. Видоизменённые побеги образуются: 1) у деревьев; 2) у кустарников; 3) у однолетних травянистых растений; 4) у многолетних травянистых растений.