Предмет: Математика,
автор: glori4k
Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг, а купила -- масою 5 кг, тому заплатила на 60 копійок більше. Скільки коштував кавун?
Ответы
Автор ответа:
0
1)5-3=2(кг) - разница в весе
2)60:2=30(коп) - цена за 1 кг
3)30*5=150(коп)=1р50к - цена арбуза
Автор ответа:
0
1)60:2=30(коп) стоит один кг
2) 5*30=150(коп)=1гр.50коп
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Tiggvhh
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: nuraizhumagul2008
Предмет: Алгебра,
автор: yfcnz1234567890